فریان آکادمی
در شرایط اقتصادی فعلی از هر ۱۰ کسب و کار نوپا فقط یکی با موفقیت روبرو می‌شود. چگونه در گروه برنده‌ها باشیم و کسب و کاری موفق را خلق نماییم؟
مشاوره و آموزش تخصصی کسب و کار
مشاوره خصوصی راه‌اندازی و بازاریابی کسب و کار
ویژه سال ۱۳۹۷
آنچه از جلسات مشاوره بدست می‌آورید!
به درخواست عزیزانی که در کارگاه‌های آموزشی عمومی شرکت کرده‌اند، از این پس امکان مشاوره‌ی خصوصی فراهم گردیده. در این جلسات شما به طرح نیازها، معضلات و مشکلات شغلی خود پرداخته و راهکارهای لازم را در راستای راه‌اندازی، توسعه و گسترش بازارتان دریافت خواهید کرد. ابتدا ایده و کسب و کاری که قصد راه‌اندازی یا توسعه آن را دارید بررسی خواهد شد سپس به ارائه‌ی راهکارهای علمی و عملی بر اساس بودجه‌ی شما خواهیم پرداخت و در نهایت تکنیک‌های لازم برای رسیدن به مشتریان هدف و فروش بالا را آموزش می‌بینید.
با دریافت یک مشاوره‌ی حرفه‌ای مبتنی بر اطلاعات روز می‌توانید ریسک کار را کاهش داده و با اطمینان بیشتر پای در مسیر توسعه‌ی کسب و کار خود گذارید.
جلسات مشاوره به صورت خصوصی یا به درخواست شما به صورت نیمه خصوصی برگزار می‌گردد. شما می‌توانید روزهای تشکیل کلاس را مشخص نموده و حداقل ۲ روز جلوتر برای هماهنگی آن با واحد آموزش (۰۲۱۶۶۰۹۹۶۱۶) تماس حاصل فرمایید.
مشاور و مربی
اوژن استوار
مدرس دیجیتال مارکتینگ و مشاور کسب و کارهای آنلاین، موسس اولین ساختمان پزشکان آنلاین در ایران، نویسنده کتاب سفری از کارمندی به کارآفرینی
موضوعاتی که به درخواست شما در جلسات مشاوره بررسی و آموزش داده می‌شود
 • کارآفرینی و خلق کسب و کاری نوپا، بررسی ایده و ارائه مسیر پیاده سازی آن
 • بازاریابی و افزایش فروش از طریق ابزارهای دیجیتالی موثر با توجه به جنس کسب و کار شما
 • نکات کلیدی و فنی جهت تحلیل، طراحی، برنامه‌نویسی و به موفقیت رساندن یک کسب و کار آنلاین
بیش از ۱۰ سال سابقه آموزش و مشاوره موثر در بازار کار
 • محمد قنبری
  محمد قنبری
  وکیل پایه یک دادگستری
  بدون اغراق و تعارفات معمول، مدرن‌ترین و کاربردی‌ترین کلاسی که طی چند دهه زندگیم شرکت کردم کلاس شما بود. ممنون از شما به خاطر برگزاری این دوره‌ها.
 • محمد رضا آذین
  محمد رضا آذین
  مدیر روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان
  سلام جناب استوار عزیز
  سلام و خداقوت، به لطف ارائه شیرین شما در جلسه روز پنجشنبه ۲۹ مهرماه در اصفهان، بسیار راضی و خرسند شدیم از آن که مانند بسیاری از همایش های به ظاهر علمی وقتمان تلف نشد. تشکر ویژه بنده را پذیرا باشید،
۱ ساعت ۱۵۰٫۰۰۰ تومان
ثبت نام
تعداد شرکت کنندگان : خصوصی / نیمه خصوصی
watch_later
روز برگزاری با هماهنگی قبلی
خیابان ولیعصر، روبروی تقاطع فاطمی (روبروی مترو فاطمی)، کوچه عبده، کوچه سربداران، پلاک ۲۱ طبقه ۱